• Відкриті торги
  • КЕП

Хліб пшеничний вищого ґатунку йодований

266 910.00 UAH з ПДВ
Номер: 8d1dd96feffd4679acf928c090f30872
Ідентифікатор договору: UA-2018-02-22-002205-c-c1
Постачальник: Т3ОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКІ ХЛІБО-БУЛОЧНІ ВИРОБИ"
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору: 51
Дата підписання: 26.03.2018 09:00
Період дії договору: 26.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 266 910.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 266 910.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний вищого ґатунку йодований
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 21000 кілограм
Період постачання 26.03.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 60300, Україна, Чернiвецька область, НОВОСЕЛИЦЯ, вулиця Центральна, будинок 47 На карті