-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Калоприймачі (Код ДК 021:2015 33680000-0 - Фармацевтичні вироби)
Тендер Prozorro UA-2018-02-21-000371-c
Завершена
277 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 500.00 UAH
Номер:
38e68615ff3d4544b9e5bbd9025f9804
Внутрішній номер закупівлі:
1817979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-21-000371-c
Замовник:
КУ "Центральна міська лікарня №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992096
-
Адреса:
10004, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Сабурова, 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Маренич +380412483414 tmo2_zt@ukr.net http://cml2.zt.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33680000-0 Фармацевтичні виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
277 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2018 10:21 - 26.02.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2018 10:21 - 08.03.2018 12:00
Аукціон:
12.03.2018 11:15 - 12.03.2018 11:36
Період кваліфікації:
12.03.2018 11:36 - 13.03.2018 12:58
Період завантаження договору:
12.03.2018 11:36 - 01.04.2018 11:36
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Калоприймачі (Код ДК 021:2015 33680000-0 - Фармацевтичні вироби)
Кількість
5 одиниця
Період постачання
21.03.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯКОВЛЄВ ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Оскарження: 12.03.2018 11:36 - 24.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3232521836
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯКОВЛЄВ ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380503330153 denis.iakovliev@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 67832, Одеська обл., Овідіопольський район, селище міського типу Великодолинське, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 70
Оскарження: 12.03.2018 11:36 - 24.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
200 598.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 598.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.03.2018 12:58
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВ ФАРМЕКСПОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40720910
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВ ФАРМЕКСПОРТ" +380961826267 tatiana_ob@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03170, м.Київ, Святошинський район, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 9, офіс 14
Початкова пропозиція
209 940.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
209 940.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
01db50a3eb74494c85eb430ea36c8429
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-21-000371-c-c1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯКОВЛЄВ ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3232521836
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯКОВЛЄВ ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380503330153 denis.iakovliev@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 67832, Одеська обл., Овідіопольський район, селище міського типу Великодолинське, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 70
Номер договору:
174
Сума договору:
200 598.90 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
26.03.2018 08:00
Статус:
Підписаний