-
Відкриті торги
-
КЕП
Калоприймачі (Код ДК 021:2015 33680000-0 - Фармацевтичні вироби)
200 598.90
UAH з ПДВ
Номер:
01db50a3eb74494c85eb430ea36c8429
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-21-000371-c-c1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯКОВЛЄВ ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3232521836
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯКОВЛЄВ ДЕНИС ОЛЕКСАНДРОВИЧ +380503330153 denis.iakovliev@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 67832, Одеська обл., Овідіопольський район, селище міського типу Великодолинське, ВУЛИЦЯ ЧОРНОМОРСЬКА, будинок 70
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору:
174
Дата підписання:
26.03.2018 08:00
Період дії договору:
26.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
200 598.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 200 598.90 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Калоприймачі (Код ДК 021:2015 33680000-0 - Фармацевтичні вироби)
Кількість
5 одиниця
Період постачання
21.03.2018 - 31.12.2018