-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ліки
Тендер Prozorro UA-2023-06-20-010762-a
Торги відмінено
685 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 425.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 425.00 UAH
Номер:
a414cf15f9944f42aa87003787330111
Внутрішній номер закупівлі:
18170495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-20-010762-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР М.МАРІУПОЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990708
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Миру, 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Пчєліна +380676882300 onkomrpl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
685 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.06.2023 14:54 - 28.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2023 14:54 - 01.07.2023 10:00
Період кваліфікації:
01.07.2023 10:02 - 03.07.2023 15:22
Період завантаження договору:
09.07.2023 00:00 - 19.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b5c93a3a0d124e02b7a845f057aaa89a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Порушення термінів укладання договору
Період оскарження:
31.08.2023 14:35 - 11.09.2023 00:00
Дата опублікування:
31.08.2023 14:35
Дата виконання:
11.09.2023 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴685 000.00 Ліки