-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ліки
Оголошено тендер
685 000.00
UAH
Номер:
b1b81e8988b442848c4cf070f16d6804
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-20-003155-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР М.МАРІУПОЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990708
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Миру, 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР М.МАРІУПОЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990708
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Миру, 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
685 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ліки
Примітки:
протокол №24 від 20.06.2023р.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
20.06.2023 14:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ондансетрон р-н д/ін. амп. 2 мг/мл 4мл №5
×
-
МНН:
ondansetron Ondansetron
Кількість
144 упаковка
Період постачання
(не задано)
Дексаметазон амп. 0.4% 1 мл N5
×
-
МНН:
dexamethasone Dexamethasone
Кількість
100 упаковка
Період постачання
(не задано)
Метоклопрамід табл. 0.01мг №50
×
-
МНН:
metoclopramide Metoclopramide
Кількість
4 упаковка
Період постачання
(не задано)
Глюкоза р-н д/інф. 5% 200мл фл
×
-
МНН:
dextromethorphan Dextromethorphan
Кількість
400 Флакон
Період постачання
(не задано)
Глюкоза р-н д/ін 40% 20мл амп. №10 бліст.
×
-
МНН:
dextromethorphan Dextromethorphan
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Вода д/ін. амп. 5мл №10
×
-
МНН:
aqua pro injectioni Aqua pro injectioni
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
Димедрол р-н д/ін'єкції. 1% амп. 1 мл №10
×
-
МНН:
diphenhydramine Diphenhydramine
Кількість
42 упаковка
Період постачання
(не задано)
Зарсіо р-н д/ін.інф. 48млн ОД/0,5 мл 0,5 мл шприц з ін.гол. №5
×
-
МНН:
filgrastim Filgrastim
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
Омепразол .пор.д/р-ну д/ін.40мгфл.№1*
×
-
МНН:
omeprazole Omeprazole
Кількість
100 Флакон
Період постачання
(не задано)
Натрію аденозинтрифосфат р-н д/ін. 10мг/мл 1мл амп. №10
×
-
МНН:
acetylsalicylic acid Acetylsalicylic acid
Кількість
12 упаковка
Період постачання
(не задано)
Амінокапронова к-та р-н д/інф. 5% 100мл
×
-
МНН:
aminocaproic acid Aminocaproic acid
Кількість
100 Флакон
Період постачання
(не задано)
Лідокаїн г/х 20 мг/мл 2 мл №10
×
-
МНН:
lidocaine Lidocaine
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
Транексамова к-та р-н д/ін 50 мг/мл 5 мл амп №10
×
-
МНН:
tranexamic acid Tranexamic acid
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Фуросемід р-н д/ін.амп. 1% 2 мл №10
×
-
МНН:
furosemide Furosemide
Кількість
28 упаковка
Період постачання
(не задано)
Кеторолак р-н д/ін.30 мг/мл 1 мл амп. №10
×
-
МНН:
ketorolac Ketorolac
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Гепарин р-н д/ін. 5000МО/мл 5 мл (25000МО) фл. №1
×
-
МНН:
heparin Heparin
Кількість
80 Флакон
Період постачання
(не задано)
Сальбутамол аероз. д/інг. 100мкг/дозу 200Д без.фреон.
×
-
МНН:
salbutamol Salbutamol
Кількість
40 Флакон
Період постачання
(не задано)
Варфарин таб. 3мг №100
×
-
МНН:
warfarin Warfarin
Кількість
1 упаковка
Період постачання
(не задано)
Анальгін амп. 500 мг/мл 2 мл №10
×
-
МНН:
metamizole sodium Metamizole sodium
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Дофамін конц.д/пр.р-ну д/інф. 40мг/мл 5 мл амп. №10
×
-
МНН:
dopamine Dopamine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Адреналін р-н д/ін. амп. 1.82мг/мл 1мл №10
×
-
МНН:
epinephrine Epinephrine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Аритміл р-н д/ін. 50 мг/мл 3 мл амп. №5
×
-
МНН:
amiodarone Amiodarone
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
Кальцію глюконат р-н д/ін'єкц. 100 мг/мл 5 мл №10
×
-
МНН:
calcium gluconate Calcium gluconate
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Кальцію глюконат амп.100 мг/мл 10мл №10
×
-
МНН:
calcium gluconate Calcium gluconate
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Фленокс р-н д/ін. 4000МО/0.4мл Анти-Ха №10
×
-
МНН:
enoxaparin Enoxaparin
Кількість
100 штуки
Період постачання
(не задано)
Преднізолон р-н д/ін. 30мг/мл 1мл амп.№5
×
-
МНН:
prednisolone Prednisolone
Кількість
40 упаковка
Період постачання
(не задано)
Магнію сульфат амп. 250 мг/мл 5 мл №10
×
-
МНН:
magnesium sulfate Magnesium sulfate
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Кальцію хлорид 10% 100мг/мл 5 мл амп. №10
×
-
МНН:
calcium chloride Calcium chloride
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Кальцію хлорид амп. 10мл 100мг/мл №10
×
-
МНН:
calcium chloride Calcium chloride
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Етамзилат амп. 12.5% 2мл №10
×
-
МНН:
etamsylate Etamsylate
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
Метопрололу тартрат табл. 0.05г №20
×
-
МНН:
metoprolol Metoprolol
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Хлоропіраміну г/г амп. 2% 1мл №5
×
-
МНН:
chloropyramine Chloropyramine
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
Кетолонг амп. 30 мг/мл 1мл №10
×
-
МНН:
ketorolac Ketorolac
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Новокаїн амп. 5 мг/мл 5 мл №10
×
-
МНН:
procaine Procaine
Кількість
20 упаковка
Період постачання
(не задано)
Мезатон р-н д/ін. 10 мг/мл 1мл амп. №10
×
-
МНН:
phenylephrine Phenylephrine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Атропін амп. 1 мг/мл 1мл №10
×
-
МНН:
atropine Atropine
Кількість
16 упаковка
Період постачання
(не задано)
Налоксон р-н д/ін. 0.4мг/мл 1мл амп. №10
×
-
МНН:
naloxone Naloxone
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Натрію хлорид 0.9% 400мл
×
-
МНН:
calcium chloride Calcium chloride
Кількість
700 Флакон
Період постачання
(не задано)
Натрію хлорид р-н д / інф.0.9% 200мл (ПВХ) конт.
×
-
МНН:
calcium chloride Calcium chloride
Кількість
700 Флакон
Період постачання
(не задано)
Реосорбілакт р-н д/інф. 200мл
×
-
МНН:
electrolytes in combination with other drugs Electrolytes in combination with other drugs
Кількість
100 Флакон
Період постачання
(не задано)
Реосорбілакт р-н д/інф. 400мл
×
-
МНН:
electrolytes in combination with other drugs Electrolytes in combination with other drugs
Кількість
3 Флакон
Період постачання
(не задано)
Ксилат р-н д/інф.400мл бут. 400мл
×
-
МНН:
electrolytes in combination with other drugs Electrolytes in combination with other drugs
Кількість
50 Флакон
Період постачання
(не задано)
Глутаргін р-н д/ін. 40 мг/мл 5мл №10
×
-
МНН:
arginine aspartate Arginine aspartate
Кількість
10 упаковка
Період постачання
(не задано)
Но-шпа амп. 20мг/мл 2мл №25
×
-
МНН:
drotaverine Drotaverine
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Папаверину г/г амп. 20 мг/мл 2мл №10
×
-
МНН:
papaverine Papaverine
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Пропофол Кабі емульсія д/ін або інф. 20 мг/мл 50 мл №10
×
-
МНН:
propofol Propofol
Кількість
25 упаковка
Період постачання
(не задано)
Рибоксин амп. 2% 10мл №10
×
-
МНН:
inosine Inosine
Кількість
5 упаковка
Період постачання
(не задано)
Інфулган р-н д/інф. 10 мг/мл 100мл
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
Кількість
100 Флакон
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума685 000.00 UAH