-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь із природного каменю фракції 20-40 мм)
Тендер Prozorro UA-2023-06-20-006429-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
6a0e08395a104dddbeaec701c5cab813
Внутрішній номер закупівлі:
18166143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-20-006429-a
Замовник:
Золотниківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394585
-
Адреса:
48115, Україна, Тернопільська область, Золотники, вул. Містечко, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Машталер Юрій Арсенович 380355131142 04394585@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.06.2023 12:19 - 26.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2023 12:19 - 29.06.2023 14:00
Аукціон:
30.06.2023 13:49 - 30.06.2023 14:24
Період кваліфікації:
30.06.2023 14:24 - 07.07.2023 14:56
Період завантаження договору:
13.07.2023 00:00 - 23.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Код ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь із природного каменю фракції 20-40 мм)