-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь із природного каменю фракції 20-40 мм)
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
0565a3ecb2224786aa3a4cf2b7ee449b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-20-002493-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Золотниківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394585
-
Адреса:
48115, Україна, Тернопільська область, Золотники, вул. Містечко, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Золотниківська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394585
-
Адреса:
48115, Україна, Тернопільська область, Золотники, вул. Містечко, буд. 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь із природного каменю фракції 20-40 мм)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.06.2023 11:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Щебінь з природного каменю фракції 20-40 мм.
Кількість
780 тонни
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH