-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
18220000-7 - Штормовий одяг, (куртки спеціальні для поліцейських (з шевронами та погонами), напівкомбінезони для поліцейських, куртки зимові для працівників воєнізованої охорони (з шевронами, погонами та нагрудними нашивками), напівкомбінезони для працівників воєнізованої охорони)
Тендер Prozorro UA-2023-06-19-015029-a
Завершена
1 131 190.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 311.90 UAH
мін. крок: 1% або 11 311.90 UAH
Номер:
d6af2ee45ed64a53955fc71ad227d098
Внутрішній номер закупівлі:
18158313
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-19-015029-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Прус Максим Олегович +380973544069 ztypo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 131 190.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2023 17:36 - 25.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2023 17:36 - 28.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
28.06.2023 00:03 - 04.07.2023 16:19
Період завантаження договору:
10.07.2023 00:00 - 20.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 131 190.00 18220000-7 - Штормовий одяг, (куртки спеціальні для поліцейських (з шевронами та погонами), напівкомбінезони для поліцейських, куртки зимові для працівників воєнізованої охорони (з шевронами, погонами та нагрудними нашивками), напівкомбінезони для працівників воєнізованої охорони)