-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
18220000-7 - Штормовий одяг, (куртки спеціальні для поліцейських (з шевронами та погонами), напівкомбінезони для поліцейських, куртки зимові для працівників воєнізованої охорони (з шевронами, погонами та нагрудними нашивками), напівкомбінезони для працівників воєнізованої охорони)
Оголошено тендер
1 131 190.00
UAH
Номер:
7576d8bb24d743a790df9fdd476a597e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-19-006603-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Управління поліції охорони в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109091
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, Житомир, провулок Львівський,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 131 190.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
18220000-7 - Штормовий одяг, (куртки спеціальні для поліцейських (з шевронами та погонами), напівкомбінезони для поліцейських, куртки зимові для працівників воєнізованої охорони (з шевронами, погонами та нагрудними нашивками), напівкомбінезони для працівників воєнізованої охорони)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
18220000-7 Штормовий одяг
Дата опублікування:
19.06.2023 17:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
18220000-7 - Штормовий одяг, (куртки спеціальні для поліцейських (з шевронами та погонами), напівкомбінезони для поліцейських, куртки зимові для працівників воєнізованої охорони (з шевронами, погонами та нагрудними нашивками), напівкомбінезони для працівників воєнізованої охорони)
Кількість
1 лот
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 131 190.00 UAH