• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кухонне обладнання

Торги не відбулися

152 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 763.00 UAH
Номер: 7d8f67c0dbc5404eb49cdc1b3c84ba2d
Внутрішній номер закупівлі: 18157749
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-19-014472-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради
Контактна особа: Андрійчук Олена Олексіївна +380385241178 voiztg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 152 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.06.2023 16:58 - 24.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 19.06.2023 16:58 - 27.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴152 600.00 Кухонне обладнання