• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кухонне обладнання

Оголошено тендер

152 600.00 UAH
Номер: 9cb675484ce746c680072b6e8c31d503
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-19-004312-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради
Очікувана вартість: 152 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кухонне обладнання
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 19.06.2023 16:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти грошової допомоги опорним закладам загальної середньої освіти у 2022/23 навчальному році Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) та кошти місцевого бюджету
Сума152 600.00 UAH