-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цемент М500 ( Портландцемент) ( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)
Тендер Prozorro UA-2023-06-19-013359-a
Цемент М500 ( Портландцемент) ( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)
Завершена
266 728.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 667.28 UAH
мін. крок: 1% або 2 667.28 UAH
Номер:
036531ab459c4069a7b4014c9f89630a
Внутрішній номер закупівлі:
18156633
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-19-013359-a
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Василівна +380545251191 ldolsr2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
266 728.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2023 16:19 - 24.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2023 16:19 - 27.06.2023 00:00
Аукціон:
27.06.2023 11:52 - 27.06.2023 12:27
Період кваліфікації:
27.06.2023 12:27 - 30.06.2023 15:26
Період завантаження договору:
06.07.2023 00:00 - 16.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴266 728.00 Цемент М500 ( Портландцемент) ( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)