-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент М500 ( Портландцемент) ( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)
Оголошено тендер
266 728.00
UAH
Номер:
9dde26d4366d4f59b0ab1dd3d4ecee12
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-19-003608-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
266 728.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цемент М500 ( Портландцемент) ( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)
Примітки:
Цемент М500 ( Портландцемент) ( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.06.2023 13:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Цемент М500 ( Портландцемент) ( будівельний матеріал для проведення ремонтних робіт господарським способом)
Кількість
1760 штуки
Період постачання
до 31.07.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума266 728.00 UAH