-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Машина дорожня комбінована
Тендер Prozorro UA-2023-06-19-010976-a
Завершена
4 900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 24 500.00 UAH
Номер:
230960b0f29f4fba83cfce53ae7ba0ef
Внутрішній номер закупівлі:
18154347
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-19-010976-a
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Белей Наталія Леонідівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2023 15:12 - 24.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2023 15:12 - 27.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
27.06.2023 00:00 - 28.06.2023 13:32
Період завантаження договору:
04.07.2023 00:00 - 14.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 900 000.00 Машина дорожня комбінована