• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Машина дорожня комбінована

Оголошено тендер

4 900 000.00 UAH
Номер: a2fe0070a08642639b9915daf45320be
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-19-003056-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
Замовник: Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
Очікувана вартість: 4 900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Машина дорожня комбінована
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 19.06.2023 14:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 900 000.00 UAH