-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп'ютери ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2023-06-16-010092-a
Завершена
86 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 860.00 UAH
мін. крок: 1% або 860.00 UAH
Номер:
a48d173bb85141e68c335776cb887ecd
Внутрішній номер закупівлі:
18135212
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-16-010092-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Іршавська міська лікарня" Іршавської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992587
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, Іршава, провулок Шевченка,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калинич Оксана Іванівна +380673108053 knp_irshava_rl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
86 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2023 14:56 - 23.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2023 14:56 - 26.06.2023 00:00
Аукціон:
26.06.2023 12:38 - 26.06.2023 13:01
Період кваліфікації:
26.06.2023 13:01 - 03.07.2023 13:35
Період завантаження договору:
09.07.2023 00:00 - 19.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴86 000.00 Персональний комп'ютер в комплекті