-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп'ютери ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Оголошено тендер
86 000.00
UAH
Номер:
f17efe1bec0541e588d421e39c460be5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-16-003056-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Іршавська міська лікарня" Іршавської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992587
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, Іршава, провулок Шевченка,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Іршавська міська лікарня" Іршавської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992587
-
Адреса:
90100, Україна, Закарпатська область, Іршава, провулок Шевченка,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
86 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп'ютери ДК 021-2015 (CPV) 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
16.06.2023 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума86 000.00 UAH