-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт вул.Хлібороб від будинку №38 до перехрестя з вул.Шкільна в с.Стара Рафалівка Вараського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2023-06-16-008399-a
згідно галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 "Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт", затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23.08.2011 року №301. Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою.
Завершена
14 504 744.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 72 523.72 UAH
мін. крок: 0.5% або 72 523.72 UAH
Номер:
388fc9dd6d7c4264977306d8b4a2deb0
Внутрішній номер закупівлі:
18133519
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-16-008399-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Колбун Оксана Василівна +380685452381 oksana.kolbun@varash-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
14 504 744.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2023 14:03 - 22.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2023 14:03 - 25.06.2023 14:08
Період кваліфікації:
25.06.2023 14:11 - 29.06.2023 15:37
Період завантаження договору:
05.07.2023 00:00 - 15.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 504 744.40 Капітальний ремонт вул.Хлібороб від будинку №38 до перехрестя з вул.Шкільна в с.Стара Рафалівка Вараського району Рівненської області