-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт вул.Хлібороб від будинку №38 до перехрестя з вул.Шкільна в с.Стара Рафалівка Вараського району Рівненської області
Оголошено тендер
14 504 744.40
UAH
Номер:
94a6e380db144d159429341d2acfcecf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-16-002444-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44402580
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, майдан Незалежності,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
14 504 744.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт вул.Хлібороб від будинку №38 до перехрестя з вул.Шкільна в с.Стара Рафалівка Вараського району Рівненської області
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
16.06.2023 13:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт вул.Хлібороб від будинку №38 до перехрестя з вул.Шкільна в с.Стара Рафалівка Вараського району Рівненської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума14 504 744.40 UAH