-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до землерийної техніки
Тендер Prozorro UA-2023-06-16-007707-a
Завершена
2 376 750.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 883.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 883.75 UAH
Номер:
5100f1fad34c43a385536dbc683c8ab1
Внутрішній номер закупівлі:
18132827
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-16-007707-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43112236
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, Україна, 01103, місто Київ, ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНЕ ШОСЕ, будинок 5 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Деменюк Олександр Олександрович 380630374062 Demeniuk91@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 376 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.06.2023 13:33 - 21.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2023 13:33 - 24.06.2023 15:00
Аукціон:
26.06.2023 14:53 - 26.06.2023 15:16
Період кваліфікації:
26.06.2023 15:16 - 30.06.2023 10:46
Період завантаження договору:
06.07.2023 00:00 - 16.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 376 750.00 Лот 1.