• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до землерийної техніки

Оголошено тендер

2 376 750.00 UAH
Номер: bbef38500f7b4a6ab7217fe9f0244be3
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-16-002457-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 2 376 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до землерийної техніки
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 43630000-8 Частини прохідних машин
Дата опублікування: 16.06.2023 13:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 376 750.00 UAH