• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100 )– код ДК 021:2015 (CPV) - 09110000-3 – Тверде паливо

Закупівля проводиться за кошти місцевого бюджету. Категорія Замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у п. 1 і п. 2 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі») та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, зазначені у п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Завершена

104 029.44 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 040.29 UAH
Номер: b7d21806e8cc46e09bd9547729f15e94
Внутрішній номер закупівлі: 18102609
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-14-010627-a   
Замовник: Регіональний центр професійно-технічної освіти м .Зіньків
Контактна особа: Білоцерківець Олена 380664544161 lenazholob@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 104 029.44 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.06.2023 14:48 - 19.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 14.06.2023 14:48 - 22.06.2023 15:00
Аукціон: 23.06.2023 13:32 - 23.06.2023 13:55
Період кваліфікації: 23.06.2023 13:55 - 23.06.2023 15:01
Період завантаження договору: 29.06.2023 00:00 - 09.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴104 029.44 Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100 )– код ДК 021:2015 (CPV) - 09110000-3 – Тверде паливо