-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100 )– код ДК 021:2015 (CPV) - 09110000-3 – Тверде паливо
Оголошено тендер
104 029.44
UAH
Номер:
6570b383cc7740a9918c3ab354669c11
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-14-004474-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональний центр професійно-технічної освіти м .Зіньків
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537452
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, Зіньків, вулиця Воздвиженська,82
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний центр професійно-технічної освіти м .Зіньків
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537452
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, Зіньків, вулиця Воздвиженська,82
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
104 029.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100 )– код ДК 021:2015 (CPV) - 09110000-3 – Тверде паливо
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
14.06.2023 14:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля відбувається за кошти місцевого бюджету
Сума104 029.44 UAH