-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Конструкційні матеріали (Шифер (8-ми хвильовий))
Тендер Prozorro UA-2023-06-14-010051-a
Торги не відбулися
41 680.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 416.80 UAH
мін. крок: 1% або 416.80 UAH
Номер:
e2952f6f3abd459eb43e5339a6c19b2c
Внутрішній номер закупівлі:
18102037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-14-010051-a
Замовник:
Комунальне підприємство"Гарне місто" Овруцької міської ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40711424
-
Адреса:
11100, Україна, Житомирська область, Овруч, вулиця Франка,будинок 5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шульгина Людмила Сергіївна 380680525055 kp.garnemisto@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
41 680.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.06.2023 14:32 - 19.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2023 14:32 - 22.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴41 680.00 Шифер (8-ми хвильовий)