-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шифер (8-ми хвильовий)
Оголошено тендер
41 680.00
UAH
Номер:
15f93b3704aa4d2b82784b172bb1839a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-14-004176-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство"Гарне місто" Овруцької міської ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40711424
-
Адреса:
11100, Україна, Житомирська область, Овруч, вулиця Франка,будинок 5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство"Гарне місто" Овруцької міської ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40711424
-
Адреса:
11100, Україна, Житомирська область, Овруч, вулиця Франка,будинок 5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
41 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шифер (8-ми хвильовий)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
14.06.2023 14:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума41 680.00 UAH