-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Медичні матеріали
Тендер Prozorro UA-2023-06-14-006175-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
b97724cdd39d400eab4b30eaafce1ec8
Внутрішній номер закупівлі:
18098160
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-14-006175-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР М.МАРІУПОЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990708
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Миру, 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Пчєліна +380676882300 onkomrpl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.06.2023 11:50 - 19.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2023 11:50 - 22.06.2023 10:00
Період кваліфікації:
22.06.2023 10:00 - 23.06.2023 14:05
Період завантаження договору:
29.06.2023 00:00 - 09.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Медичні матеріали