• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Медичні матеріали

Оголошено тендер

400 000.00 UAH
Номер: 84690f912e0d4897abe7ad82dfe57789
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-14-000699-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР М.МАРІУПОЛЬ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР М.МАРІУПОЛЬ"
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичні матеріали
Примітки: Протокол №21 від 14.06.2023р.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 14.06.2023 09:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Напівавтоматична голка для біопсії м’яких тканин 14 G x 100 mm
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання (не задано)
Пристрій для банч-біопсії шкіри 2,0 мм
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 15 штуки
Період постачання (не задано)
Пристрій для банч-біопсії шкіри 3,0 мм
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 15 штуки
Період постачання (не задано)
Пристрій для банч-біопсії шкіри 4,0 мм
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 15 штуки
Період постачання (не задано)
Вікрил 2-0 колюча Taper Point масивна 65мм, 1/2 кола, фіолетовий 75см, 12 шт/пак W9158
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 упаковка
Період постачання (не задано)
Вікрил 3-0 колюче-ріжуча Tapercut 26мм, 1/2 кола , фіолетовий 75см, 12 шт/пак W9180
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 упаковка
Період постачання (не задано)
Пролен 3-0 колюча Taper Point 2*31 мм, 1/2кола, блакитний 90см, 12 шт/пак W8525
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 5 упаковка
Період постачання (не задано)
Пролен 2-0 колючо- ріжуча 2х40mm, СС, 1/2кола, блакитний 90см, 12 шт/пак W8852
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 3 упаковка
Період постачання (не задано)
Монокріл 4-0 колюча модифікована Taper Point 17 мм, 1/2 кола, фіолетовий 70 см, 12 шт/пак
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 3 упаковка
Період постачання (не задано)
Канюля внутрішньовенна “MEDICARE” одноразового використання, з крильцями та ін’єкційним клапаном, розмір 22G
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1000 штуки
Період постачання (не задано)
Канюля внутрішньовенна “MEDICARE” одноразового використання, з крильцями та ін’єкційним клапаном, розмір 18G
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 500 штуки
Період постачання (не задано)
Канюля внутрішньовенна “MEDICARE” одноразового використання, з крильцями та ін’єкційним клапаном, розмір 20G
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 700 штуки
Період постачання (не задано)
Канюля внутрішньовенна “MEDICARE” одноразового використання, з крильцями та ін’єкційним клапаном, розмір 24G
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 600 штуки
Період постачання (не задано)
Одноразова система для вливання інфузійних розчинів, крові та кровозамінників “MEDICARE”(Luer Lock)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 900 штуки
Період постачання (не задано)
Одноразова система для вливання інфузійних розчинів (Luer Slip)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1000 штуки
Період постачання (не задано)
Відріз марлевий медичний нестерильний "MEDICARE", 1000 м х 90 см тип 17
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1 упаковка
Період постачання (не задано)
Пелюшки гігієнічні 90см х 60см № 30 КОМПАКТНІ "Білосніжка" УКРМЕДТЕКСТИЛЬ
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 17 упаковка
Період постачання (не задано)
Рукавички хірургічні латексні «MEDICARE» (стерильні, без пудри, текстуровані, з валиком на манжеті) розмір 7,5
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 500 упаковка
Період постачання (не задано)
Рукавички хірургічні латексні «MEDICARE» (стерильні, без пудри, текстуровані, з валиком на манжеті) розмір 8,0
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 300 упаковка
Період постачання (не задано)
Рукавички оглядові нітрилові зволожуючі «MEDICARE» (нестерильні, без пудри, хлоровані, текстуровані) розмір S 100шт/уп
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 упаковка
Період постачання (не задано)
Рукавички оглядові нітрилові зволожуючі «MEDICARE» (нестерильні, без пудри, хлоровані, текстуровані) розмір M 100шт/уп
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 15 упаковка
Період постачання (не задано)
Рукавички оглядові нітрилові зволожуючі «MEDICARE» (нестерильні, без пудри, хлоровані, текстуровані) розмір L 100шт/уп
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 15 упаковка
Період постачання (не задано)
Маски медичні з гумовими петлями “MEDICARE”
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 2500 штуки
Період постачання (не задано)
Зонд назогастральний (довжина 1200мм) Fr. 18
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 штуки
Період постачання (не задано)
Шприц ін'єкційний одноразового використання, луєр сліп "MEDICARE", 2,0 мл (трьохкомпонентний, з голкою 0,6 x 25мм)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1000 штуки
Період постачання (не задано)
Шприц ін'єкційний одноразового використання, луєр сліп "MEDICARE", 5,0 мл (трьохкомпонентний, з голкою 0,7 x 38мм)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1250 штуки
Період постачання (не задано)
Шприц ін'єкційний одноразового використання, луєр сліп "MEDICARE", 10,0 мл (трьохкомпонентний, з голкою 0,8 x 38мм)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 2120 штуки
Період постачання (не задано)
Шприц ін'єкційний одноразового використання, луєр сліп "MEDICARE", 20,0 мл (трьохкомпонентний, з голкою 0,8 x 38мм)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1120 штуки
Період постачання (не задано)
Комплект одягу та покриттів операційних для гінекологічних операцій №3 «Славна®» (шапочка - берет медична - 1 шт. (спанбонд - 13 г/м2), сорочка - комбі для породіллі - 1 шт. (СМС+спанлейс - 35+50 г/м2), бахіли медичні середні - 1 пара (спанбонд - 30 г/м2), покриття операційне 160см х 80см - 1 шт. (СМС - 35 г/м2), покриття операційне 140см х 80см з адгезивним перінеальним ромбовидним операційним полем 10см х 10см - 1 шт. (СМС - 35 г/м2), покриття операційне 80см х 70см - 4 шт. (СМС - 35 г/м2), покриття операційне 25см х 20см - 2 шт. (спанлейс - 50 г/м2), пелюшка поглинаюча 60см х 60см з адгезивним краєм - 1 шт. (целюлоза+абсорбент)) стерильний (компл.)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 400 штуки
Період постачання (не задано)
Бинт марлевий медичний нестерильний 7м х 14см ТМ "Білосніжка", тип 17
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 900 штуки
Період постачання (не задано)
Вата медична ХІРУРГІЧНА нестерильна ТМ "Білосніжка", рулон 100 г
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 20 штуки
Період постачання (не задано)
Пластир медичний "MEDICARE" (в котушці; на бавовняній основі, 5см х 500см)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 50 штуки
Період постачання (не задано)
Лезо для скальпелю "MEDICARE" (з вуглецевої сталі), розмір 22
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 500 штуки
Період постачання (не задано)
Лезо для скальпелю "MEDICARE" (з вуглецевої сталі), розмір 11
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання (не задано)
Шапочки з нетканого матеріалу (гофровані) “MEDICARE”
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1000 штуки
Період постачання (не задано)
Шприц одноразового використання “MEDICARE” 100 мл (катетерний тип)
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 10 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума400 000.00 UAH