-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автопідйомник телескопічний SOCAGE Т318 (або еквівалент) на базі шасі DAYUN (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2023-06-12-012361-a
Завершена
4 050 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 250.00 UAH
Номер:
e2217ba9c1bf4b40a12a5bc2878738a7
Внутрішній номер закупівлі:
18073516
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-12-012361-a
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Белей Наталія Леонідівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 050 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2023 15:57 - 17.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2023 15:57 - 20.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
20.06.2023 00:01 - 22.06.2023 16:16
Період завантаження договору:
28.06.2023 00:00 - 08.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 050 000.00 Автопідйомник телескопічний SOCAGE Т318 (або еквівалент) на базі шасі DAYUN (або еквівалент)