• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автопідйомник телескопічний SOCAGE Т318 (або еквівалент) на базі шасі DAYUN (або еквівалент)

Оголошено тендер

4 050 000.00 UAH
Номер: befe181acfee45c392cce644ec9ef4c0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-08-003544-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
Замовник: Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
Очікувана вартість: 4 050 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автопідйомник телескопічний SOCAGE Т318 (або еквівалент) на базі шасі DAYUN (або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 08.06.2023 15:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 050 000.00 UAH