-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Студентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Тендер Prozorro UA-2023-06-12-011775-a
Завершена
135 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 675.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 675.00 UAH
Номер:
adfe5661fb044f7eade21304fd702548
Внутрішній номер закупівлі:
18072865
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-12-011775-a
Замовник:
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125438
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Вул. Івана Франка, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наливайко Андрій Андрійович 380688451045 andriynalivayko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2023 15:42 - 17.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2023 15:42 - 20.06.2023 14:00
Аукціон:
21.06.2023 11:35 - 21.06.2023 12:04
Період кваліфікації:
21.06.2023 12:04 - 28.06.2023 18:59
Період завантаження договору:
04.07.2023 00:00 - 14.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴135 000.00 Студентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту