-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Студентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Оголошено тендер
135 000.00
UAH
Номер:
b4975d7e1ead4115a86c9da604b7e11c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-12-005508-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125438
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Вул. Івана Франка, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125438
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Вул. Івана Франка, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Студентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
12.06.2023 15:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Студентський квиток державного зразка за кодом ДК 021:2015 - 22450000-9 Друкована продукція з елементами захисту
Кількість
1500 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти спеціального фонду
Сума135 000.00 UAH