-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги грейдера та ескаватора на території Джуринської ТГ
Тендер Prozorro UA-2023-06-12-009267-a
Завершена
205 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 050.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 050.00 UAH
Номер:
65d46572836f48289bbe6dad3a69a829
Внутрішній номер закупівлі:
18070312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-12-009267-a
Замовник:
ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ , КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА , БЛАГОУСТРОЮ , ЖКГ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44089863
-
Адреса:
23545, Україна, Вінницька область, село Джурин, вул.Заводська, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Свентух +380954956365 djurin-jkh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
205 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.06.2023 14:27 - 17.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.06.2023 14:27 - 20.06.2023 14:01
Період кваліфікації:
20.06.2023 14:02 - 23.06.2023 15:49
Період завантаження договору:
29.06.2023 00:00 - 09.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴205 000.00 Послуги грейдера та ескаватора на території Джуринської ТГ