-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги грейдера та ескаватора на території Джуринської ТГ
Оголошено тендер
205 000.00
UAH
Номер:
915a3de5cca24badaf4549b618791985
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-12-003834-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ , КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА , БЛАГОУСТРОЮ , ЖКГ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44089863
-
Адреса:
23545, Україна, Вінницька область, село Джурин, вул.Заводська, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ , КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА , БЛАГОУСТРОЮ , ЖКГ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44089863
-
Адреса:
23545, Україна, Вінницька область, село Джурин, вул.Заводська, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
205 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги грейдера та ескаватора на території Джуринської ТГ
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.06.2023 13:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги грейдера
Кількість
93 година
Період постачання
(не задано)
Послуги ескаватора
Кількість
24 година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума205 000.00 UAH