-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
дрова паливні
Тендер Prozorro UA-2018-02-15-002548-c
Завершена
1 062 570.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 062.57 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 062.57 UAH
Номер:
3dd5de0c428741c4b7d767bc77a7d49f
Внутрішній номер закупівлі:
1806612
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-02-15-002548-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ПУЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41830460
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, смт. Пулини, вул. ШЕВЧЕНКА, буд. 116
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Сівченко +380684247232 sivchenkoolga2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 062 570.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 062.57 UAH
Період уточнення:
15.02.2018 16:23 - 22.02.2018 16:21
Період прийому пропозицій:
15.02.2018 16:23 - 04.03.2018 16:21
Аукціон:
05.03.2018 12:04 - 05.03.2018 12:25
Період кваліфікації:
05.03.2018 12:25 - 06.03.2018 18:14
Період завантаження договору:
05.03.2018 12:25 - 25.03.2018 12:25
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дрова паливні
Кількість
2108 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
00000, Україна, Житомирська область, загальноосвітні, дошкільні навчальні заклади та установи відділу освіти, Пулинської селищної ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
.ДП "Пулинський лісгосп АПК" ЖОКАП "Житомироблагроліс"
Оскарження: 05.03.2018 12:25 - 17.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20420193
-
Контактна особа:
Рижук Ганна Володимирівна +380413131671 pulinuleshosapk@ukr.net
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, Пулини, вул. Михайла Грушевського,24
Оскарження: 05.03.2018 12:25 - 17.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 062 432.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 062 432.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.03.2018 18:14
Документи
79
Скарги
0
ФОП Дудкович М.Г.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2447503338
-
Контактна особа:
Дудкович Микола Григорович +380984264411 dydkovich.mukola@gmail.com
-
Адреса:
12000, Україна, Житомирська область, Пулинський район, с.Слобідка, вул.Набережна 4
Початкова пропозиція
1 062 537.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 062 537.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
c8cbcda155f84f53ac6fcada4b9ca910
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-15-002548-c-c1
Постачальник:
.ДП "Пулинський лісгосп АПК" ЖОКАП "Житомироблагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20420193
-
Контактна особа:
Рижук Ганна Володимирівна +380413131671 pulinuleshosapk@ukr.net
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, Пулини, вул. Михайла Грушевського,24
Номер договору:
67/18-"Т"
Сума договору:
1 062 432.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
21.03.2018 16:36
Статус:
Підписаний