-
Відкриті торги
-
КЕП
дрова паливні
1 062 432.00
UAH з ПДВ
Номер:
c8cbcda155f84f53ac6fcada4b9ca910
Ідентифікатор договору:
UA-2018-02-15-002548-c-c1
Постачальник:
.ДП "Пулинський лісгосп АПК" ЖОКАП "Житомироблагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20420193
-
Контактна особа:
Рижук Ганна Володимирівна +380413131671 pulinuleshosapk@ukr.net
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, Пулини, вул. Михайла Грушевського,24
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
67/18-"Т"
Дата підписання:
21.03.2018 16:36
Період дії договору:
21.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 062 432.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 062 432.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дрова паливні
Кількість
2108 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
00000, Україна, Житомирська область, загальноосвітні, дошкільні навчальні заклади та установи відділу освіти, Пулинської селищної ради
На карті