-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво артезіанської свердловини в с. Варварівка Славутської міської територіальної громади Хмельницької області
Тендер Prozorro UA-2023-06-09-011921-a
Місце знаходження замовника: 30000, Хмельницька область, м.Славута, вул.Ярослава Мудрого 52. Категорія замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремій сфері господарювання, зазначене в п.4 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" (зі змінами).
Торги не відбулися
1 074 272.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 371.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 371.36 UAH
Номер:
aca6502561c44937a0803a43b8387717
Внутрішній номер закупівлі:
18057437
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-09-011921-a
Замовник:
КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092710
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого,52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лисак Сергій Володимирович +380384273089 Vodokanal_sl@ukr.net http://sl-vodokanal.info
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 074 272.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2023 16:03 - 23.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2023 16:03 - 26.06.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 074 272.20 Нове будівництво артезіанської свердловини в с. Варварівка Славутської міської територіальної громади Хмельницької області