-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво артезіанської свердловини в с. Варварівка Славутської міської територіальної громади Хмельницької області
Оголошено тендер
1 074 272.20
UAH
Номер:
65ad919e770f4d7b803628edc19552fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-09-003893-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092710
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого,52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства
×
-
Код ЄДРПОУ:
02092710
-
Адреса:
30000, Україна, Хмельницька область, Славута, Ярослава Мудрого,52
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 074 272.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво артезіанської свердловини в с. Варварівка Славутської міської територіальної громади Хмельницької області
Примітки:
Місце знаходження замовника: 30000, Хмельницька область, м.Славута, вул.Ярослава Мудрого 52. Категорія замовника: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремій сфері господарювання, зазначене в п.4 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Дата опублікування:
09.06.2023 15:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 074 272.20 UAH