-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)
Тендер Prozorro UA-2023-06-08-009932-a
Торги не відбулися
121 752.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 608.76 UAH
мін. крок: 0.5% або 608.76 UAH
Номер:
8ee37199a6e24252bbd98bb60a4c0acf
Внутрішній номер закупівлі:
18038814
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-08-009932-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081216
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Євгена Котляра, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Харітонова +0577244922, +0577245967, +0577242808 pz_nhmetal1@lotus.pz.uz.gov.ua http://www.pz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
121 752.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2023 14:31 - 13.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2023 14:31 - 16.06.2023 10:00
Період кваліфікації:
16.06.2023 10:01 - 26.06.2023 09:34
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴121 752.00 Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)