• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)

Оголошено тендер

121 752.00 UAH
Номер: c367547d5a95418391b08c08e9b5248b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-08-002570-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 121 752.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропи текстильні)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 08.06.2023 13:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума121 752.00 UAH