-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матеріали
Тендер Prozorro UA-2023-06-07-015267-a
Завершена
3 750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 750.00 UAH
Номер:
4acb0793ed1b46ab928c8714e622ca94
Внутрішній номер закупівлі:
18027932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-07-015267-a
Замовник:
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992819
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Путінцева Олеся Володимирівна +380312643762 Inga.Pidgorodetska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 750 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.06.2023 17:39 - 12.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2023 17:39 - 15.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
15.06.2023 00:00 - 23.06.2023 13:36
Період завантаження договору:
29.06.2023 00:00 - 09.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 750 000.00 Медичні матеріали