• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Медичні матеріали

Оголошено тендер

3 750 000.00 UAH
Номер: d8a784703b454260aaa8dcc3c65d77d4
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-07-006457-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Замовник: КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Очікувана вартість: 3 750 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичні матеріали
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 07.06.2023 16:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Медичні матеріали
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 1 лот
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 750 000.00 UAH