-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроди графітові спектральні
Тендер Prozorro UA-2023-06-07-001022-a
Торги не відбулися
96 819.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 484.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 484.10 UAH
Номер:
49da427aab4547259eb3418448635527
Внутрішній номер закупівлі:
18013733
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-07-001022-a
Замовник:
ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
КРАВЕЦЬ Мілана Станіславівна +380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31660000-0 Вугільні електродиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
96 819.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.06.2023 09:14 - 12.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2023 09:14 - 15.06.2023 09:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴96 819.00 Електроди графітові спектральні