-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроди графітові спектральні
Оголошено тендер
96 819.00
UAH
Номер:
b2a9cf5840b84b44825fdb05304f0384
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-06-004233-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
96 819.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електроди графітові спектральні
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31660000-0 Вугільні електроди
Дата опублікування:
06.06.2023 16:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума96 819.00 UAH