-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна промислового використання 1 групи, ДК 021:2015: 03418100-4
Тендер Prozorro UA-2023-06-05-014655-a
Завершена
396 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 960.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 960.00 UAH
Номер:
83a49067c0b34f0f928e0b04227ff425
Внутрішній номер закупівлі:
17998237
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-05-014655-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43433450
-
Адреса:
19534, Україна, Черкаська область, с. В'язівок, вул. Перемоги, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Осауленко +380978129261 osaulenko556@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
396 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.06.2023 23:46 - 10.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2023 23:46 - 13.06.2023 00:00
Аукціон:
13.06.2023 14:17 - 13.06.2023 14:52
Період кваліфікації:
13.06.2023 14:52 - 28.06.2023 09:42
Період завантаження договору:
04.07.2023 00:00 - 14.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴396 000.00 Деревина дров’яна промислового використання 1 групи, ДК 021:2015: 03418100-4