• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина дров’яна промислового використання 1 групи, ДК 021:2015: 03418100-4

Оголошено тендер

396 000.00 UAH
Номер: e5094d6579244e75a196a0fd34d5af96
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-05-006735-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ВІЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 396 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина дров’яна промислового використання 1 групи, ДК 021:2015: 03418100-4
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 05.06.2023 23:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума396 000.00 UAH