-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливна деревина
Тендер Prozorro UA-2023-06-02-004351-a
Завершена
475 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 375.00 UAH
Номер:
fc3595f578e840e0b0b2fc849c2d65dd
Внутрішній номер закупівлі:
17973091
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-02-004351-a
Замовник:
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №9 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корабельська Аліна Миколаївна 380509066127 zosh9ohturka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
475 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2023 11:17 - 07.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2023 11:17 - 10.06.2023 00:00
Аукціон:
12.06.2023 11:27 - 12.06.2023 11:50
Період кваліфікації:
12.06.2023 11:50 - 13.06.2023 14:32
Період завантаження договору:
19.06.2023 00:00 - 29.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴475 000.00 Лот 1.