-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливна деревина
Оголошено тендер
475 000.00
UAH
Номер:
7cebe46edbcb4146b0edcb2b196add8f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-02-002032-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №9 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОХТИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №9 ОХТИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
475 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливна деревина
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
02.06.2023 11:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливна деревина
Кількість
250 метри кубічні
Період постачання
до 30.09.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума475 000.00 UAH