-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Папір для друку
Тендер Prozorro UA-2023-06-02-003752-a
Завершена
264 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 320.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 320.00 UAH
Номер:
da235ed3249e45d9bb8dd94bc5f58719
Внутрішній номер закупівлі:
17972504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-02-003752-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082150
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юров Денис Юрійович +380633797017 duaudit@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
264 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.06.2023 10:56 - 07.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2023 10:56 - 10.06.2023 10:00
Аукціон:
12.06.2023 12:00 - 12.06.2023 12:23
Період кваліфікації:
12.06.2023 12:23 - 05.07.2023 12:22
Період завантаження договору:
11.07.2023 00:00 - 21.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴264 000.00 Папір для друку