-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Папір для друку
Оголошено тендер
264 000.00
UAH
Номер:
28cdb7a23cb64fd3bc220d29faa74b32
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-02-000969-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082150
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у Луганській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44082150
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Енергетиків, будинок 72
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
264 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Папір для друку
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.06.2023 10:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума264 000.00 UAH