-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Учнівські квитки - 709 шт. Студентські квитки- 85 шт.
Тендер Prozorro UA-2023-06-01-007975-a
Завершена
139 347.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 400.00 UAH
Номер:
b9d475943aba4bad83387ac71c7e8af4
Внутрішній номер закупівлі:
17962296
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-01-007975-a
Замовник:
комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж «Синергія
×
-
Код ЄДРПОУ:
02544490
-
Адреса:
03061, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ШЕПЕЛЄВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алексенко Георгій Вячеславович 380671810104 tender_kvpubd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30160000-8 Магнітні карткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
139 347.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.06.2023 14:09 - 07.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2023 14:09 - 10.06.2023 14:00
Період кваліфікації:
10.06.2023 14:00 - 14.06.2023 13:12
Період завантаження договору:
20.06.2023 00:00 - 30.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴139 347.00 Учнівські квитки - 709 шт. Студентські квитки- 85 шт.